Про компанію

Вітаємо вас в онлайн-цитаделі довговічної сталі! Luxtore - це перший український онлайн-магазин тільки якісних кухонних ножів. Тут ви знайдете тільки те, чим ми із задоволенням користуємося самі.

Наші переваги

Чому вам варто робити покупки в Luxtore? У нас є кілька важливих переваг перед іншими магазинами.

Надійність

Ви можете витратити свій час і спробувати знайти схожі товари дешевше на інших сайтах. Але чи варто жертвувати якістю на догоду ціни на 5-10% нижче? - Ваш час коштує дорожче. Перевага Luxtore в тому, що тут продається тільки те, що не соромно порадити мамі, колезі, професійного кухаря або подрузі. Що б ви не замовили - воно буде довговічним і надійним.

Гарантія

У нас невеликий асортимент, тому що ми відповідаємо перед покупцями за те, що продаємо. Кожен товар проходить експертну оцінку на складі, чого складно домогтися з величезними обсягами. Тому ви отримуєте тільки перевірені товари.

Вигода

Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому у нас ви купуєте елітні товари за вигідними цінами. Наша команда намагається максимально оптимізувати робочі процеси, щоб пропонувати вам настільки привабливу вартість, наскільки це можливо для люксових товарів.

Індивідуальний підхід

Наш фахівець завжди допоможе вам розібратися в марках стали, призначення, розміри та брендах продукції на сайті. Ми завжди допоможемо вам вибрати найбільш оптимальний варіант в рамках вашого бюджету і порадимо найкращий товар. Вам необов'язково переглядати всі сторінки сайту, щоб вибрати те, що вам підходить. Просто телефонуйте нам, і ми допоможемо визначитися з вибором для вашого конкретного випадку.

Подарунки

З нами ви отримуєте більше ніж просто кухонний ніж. Робити подарунки - це наша стихія! Організувати красиву упаковку, написати щось на листівці, покласти товар в подарункову кошик разом з фруктами і шоколадом, відправити замовлення до порога будинку іншої людини - все це за додаткову плату ви можете у нас вимагати.

А ще... Ми любимо постійних клієнтів. Так що, якщо раптом разом з вашим замовленням прийде якийсь невеликий подарунковий набір або мила упаковка з чимось смачним і корисним, знайте - ви в списку наших улюбленців!

Наша місія

Ми не так давно відкрилися, але вже отримуємо схвальні відгуки від клієнтів. Luxtore відкривався з метою, щоб кожен покупець знайшов ніж, який буде служити довго без необхідності заточки. І навіть якщо помилиться з вибором типу або розміру ножа, то завжди буде задоволений його якістю незалежно від ціни.

З нашими ножами - будь-який продукт як масло. Нарізайте як кращі шеф-кухарі світу з Luxtore!