Оплата і доставка

Ви можете вибрати будь-який з доступних способів доставки і оплати.

Доставка

Замовлення відправляємо за допомогою служби доставки "Нова пошта". Щоб забрати товар в зручному для вас місці, при оформленні замовлення вказуйте місто і номер необхідного відділення. Також ми можемо відправити ваше замовлення до порога вашого будинку. Якщо вам потрібна адресна доставка, то вкажіть потрібну адресу в додатковому полі при оформленні покупки або просто зателефонуйте нам і повідомте, куди відправити товар.

Терміни доставки

Ми завжди робимо все можливе з нашого боку, щоб ви отримали своє замовлення як можна швидше. Точний термін доставки необхідно уточнювати у співробітників логістичної служби. Коли товар переданий співробітникам "Нової пошти", ви отримаєте повідомлення на ваш телефон з номером накладної. Таким чином, ви зможете відстежити переміщення замовлення на сайті перевізника і дізнатися час прибуття товару в зазначене вами відділення. Доставку оплачує покупець.

Оплата

Оплатити товар можна готівковим чи безготівковим платежем:

  • Оплата на розрахунковий рахунок в банку
  • Оплата через сайт
  • Накладений платіж

Ви можете вибрати будь-який зручний для вас спосіб оплати.

Оплата на розрахунковий рахунок в банку

При прямому банківському платежі враховуйте, будь ласка, комісію банку. Точний розмір комісії ви можете дізнатися у свого банку. Під час оплати за допомогою інтернет-банкінгу система повідомить вам про розмір комісії. Здійснити прямий банківський переказ можна через термінал, платіжний онлайн-сервіс або мобільне додатки вашого банку (Приват24, Ощад 24/7 та ін.) Або в касі будь-якого банку.

Оплата через сайт

Ви можете оплатити замовлення прямо на нашому сайті, який використовує електронну платіжну систему Liqpay від ПриватБанку. Вам достатньо просто ввести дані вашої платіжної карти підтвердити оплату. Переконайтеся, що на вашому рахунку достатньо коштів для оплати товару.

Накладений платіж

Ви також можете оплатити своє замовлення готівкою або банківською картою в відділенні служби доставки при отриманні товару.

Важливо: служба доставки бере додаткову комісію при післяоплаті. Тому ми рекомендуємо оплачувати замовлення за допомогою прямого банківського переказу, щоб не переплачувати зайвого.