Кухонні ножі Samura

Samura 67 Damascus Сантоку 17,5 см

Японський шеф-ніж Сантоку з твердістю 61 HRC у фірмовій подарунковій коробці. Більше підходить профе..

3 421 грн.

Samura 67 Damascus танто для тонкої нарізки 23 см

Японський слайсер для м'яса, філе риби і птиці. Кований клинок виготовлений з 67-шарової дамаської с..

3 294 грн.

Samura Damascus для овочів 9 см

Японський ніж для нарізки дрібних овочів і фруктів, а також для очищення їх від шкірки. Незалежно ві..

1 671 грн.

Samura Damascus Сантоку с жолобами 18 см

Японський кухонний ніж Сантоку з довжиною леза 18 см. Сталевий клинок має спеціальні жолоби, які зап..

4 456 грн.

Набір Samura Damascus (3 ножа)

Набір із 3-х японських ножів у подарунковому футлярі. Цей набір Samura складається з одних з найбіль..

9 084 грн.

Шеф-ніж Samura 67 Damascus 20,8 см

Японський кухонний ніж шеф-кухаря з довжиною леза 20,8 см. Це клинок з важкої руків'ям з мікарти, і ..

3 497 грн.

Шеф-ніж Samura Damascus 20 см

Японський шеф-ніж з довжиною леза 20 см. Цей кухарський ніж найнеобхідніший інструмент на будь-якій ..

4 381 грн.

Кухонні ножі Samura

Samura - це японський виробник кухонних ножів, у якого своє унікальне уявлення про те, що таке ідеальний кухонний ніж: він повинен мати тонкий і міцний клинок з твердої сталі з правильною геометрією, легка вага і повинен відповідати найвищим вимогам до якості в кожній деталі. Як тільки ви вирішите купити ніж Samura і вперше скористаєтеся ним на своїй кухні, ви зрозумієте, чому ножі Caмура ріжуть краще за інших і чому вони зручніше. Ідеальний баланс і неймовірна гострота - ось головні відмінні риси японських ножів Samura.

Історія бренду

Бренд з'явився в 2003 році і почав виробництво в партнерстві з компаніями MAC and Mcusta. Японська філософія і традиції закладені в основу технології виготовлення ножів Samura. Японські ножі мають ряд переваг перед європейськими. Вони залишаються гостріше і зберігають форму і структуру ріжучої кромки довше. Але у японських ножів є свої недоліки.

Аутентичні японські ножі дуже крихкі і надмірно тверді. Вони вимагають особливого догляду. Багато японських ножі зроблені з високовуглецевої сталі, тому їх легко пошкодити, випадково наткнувшись при нарізанні м'яса краєм леза на невелику кістку. Адже чим більше вуглецю в стали, тим вона твердіше, як чавун, але через це стає більш крихкою. Така сталь також швидко іржавіє. У Samura вирішили покінчити з цими недоліками, зберігаючи тільки головне - японську гостроту і надійність. Компанія чотири роки експериментувала і створила симбіоз японської ножовий традиції і європейської ергономічності. Samura виробляє ножі в чотирьох країнах з 2010 року.

Матеріали

Ножі SAMURA зроблені з кращих марок японської сталі і загартовані до 58-61 HRC. Леза мають традиційну японську форму і плавне стоншення від обуха до ріжучого краю, що забезпечує чудову ефективність різання.

Рукояті для кожної колекції SAMURA ретельно підібрані з урахуванням зручності, дизайну і довговічності. Кожна лінія є результатом важка роботи дизайнерів та інженерів. Позитивні відгуки професійних кухарів найкраще скажуть про якість клинків цього бренду. Колекції кухонних ножів SAMURA включають практично будь-які види клинків: від європейського універсального ножа до красивого східного ножа тугри.

Серії ножів

Зараз бренд Samura робить 18 різних серій ножів і величезна кількість кухонного приладдя. Щороку компанія створює 3-4 нових лінійок ножів.

  • REPTILE - це високотехнологічні ножі для сміливих новаторів і максималістів. Японські ріжучі характеристики і ножова сталь поєднуються з європейським дизайном, тому вони відповідають клинки відповідають вимогам сучасного перфекціоніста. Геометрія ножів REPTILE була розроблено з урахуванням всього досвіду, накопиченого людством за останні 50000 років. Ідеально збалансований, тонкий, надійний, що володіє агресивним порізом, ножі REPTILE можуть йти в наборі або окремо.
  • SAMURA SUPER 5 - 5-шарові ножі, заточені вручну, виготовлені з твердої високовуглецевої сталі. Така структура робить ніж надзвичайно агресивним і надає видатну якість різання. П'ятишарова коване залізо тримає заточку в два рази довше, ніж звичайно ножа. Продаються в подарункову коробку в японському стилі.
  • BLACKSMITH - кухонні ножі, виготовлені за традиційною технологією ручного кування. В процесі виробництва високовуглецевий сталь піддається тривалій ручній обробці на спеціальній пресової машині, в результаті чого клинок набуває характерну «місячну поверхню». Продаються в подарункову коробку в японському стилі.
  • Samura Damascus - це багатошарові ковані сталеві ножі з больстером з сучасної дамаської сталі з 67 шарами. Це ідеальне поєднання стародавнього мистецтва обробка металу і високотехнологічного виробництва металу.
  • Серія ножів SAMURA Damascus 67 - це вершина японського мінімалізму. Це найкрасивіша лінійка з усіх серії. Ці ножі мають тонке гостре лезо без Больстер і ергономічну овальну рукоять.
  • Samura Sultan є екстраординарною колекцією азіатських кухонних ножів. Його походження походить від древніх ножових традицій люди Великої Османської імперії. Ножі Самура Султан - відмінні вибір для приготування східної кухні, а також для нарізки овочів і зелені.
  • Samura Kaiju - це сучасна серія міцних кухонних ножів з хвилястою і полірованої крайкою. Ножі мають класичний дизайн, дерев'яну рукоять і бездоганну гостроту. Ідеально підходять для домашнього використання.
  • Mo-V - Одношарові сталеві ножі з удосконаленим ергономічна ручка - ідеальне поєднання з японської стали AUS-8, надійна якість, сучасний дизайн і доступна ціна. Форма ножів повторює популярні ножі з серії Самура Дамаскус.
  • Samura Harakiri - кухонні ножі з тонким клинком з високотехнологічної сталі і практичною ручкою з коричневого дерева і ABS-пластика. Легка вага, оптимальний баланс, дизайн і якість.
  • SAMURA Ceramotitan - колекція надійних керамічних ножів з титановим покриттям. Для їх створення використовується сучасний і унікальний матеріал, що представляє собою поєднання кераміки з діоксиду цирконію та титану.

Вибирайте кухонні ножі Samura, якщо ви цінуєте японську надійність і хочете якомога рідше точити лезо. В інтернет-магазині Luxtore ви можете купити ножі Samura, просто зателефонувавши за номером, вказаним вгорі сторінці. Ми доставляємо товар в усі міста України, де працює служба доставки Нова пошта.