Набір ножів Wusthof Classic Ikon Creme (3 предмета) 1600370

Набір ножів Wusthof Classic Ikon Creme (3 предмета)

  • Виробник:
  • Модель: 1120460301
  • Предзаказ
  • Wuesthof Classic Ikon Creme - це преміум лінійка кованих кухонних ножів від німецької торгової марки з більш ніж двохсот..Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка

У нас тільки оригінал

Можемо поторгуватися

Wuesthof Classic Ikon Creme - це преміум лінійка кованих кухонних ножів від німецької торгової марки з більш ніж двохсотрічної історією. Ножі виготовляються з високоякісної нержавіючої мартенситной стали марки X50CrMoV15. Клинки мають твердість 58 одиниць за шкалою Роквелла і кут заточування в 28 градусів - по 14 градусів з кожного боку. Ножі Wusthof Classic Ikon Creme мають короткі так звані "половинні" Больстер, які виконують захисну функцію, а також служать центром тяжіння клинків. Їх укорочена форма дозволяє при нарізці використовувати всю довжину ріжучої кромки і дозволяє комфортно точити ножі вручну на водних каменях, виключаючи можливість ушкодження кутів точильного каменю. Накладки рукояті виготовлені з поліоксиметілена - противоскользящего пластика, який десятиліттями зберігає зовнішній вигляд і структуру.

В набір входять:

  • Шеф-ніж 20 см
  • Ніж для м'яса 20 см
  • Ніж для очищення 9 см

Ножі Wusthof з серії Classic Ikon Creme - це надзвичайно зручні і стильні кухонні ножі, які довго тримають заточку. При правильному догляді і своєчасній правці заточування може вистачити на рік і більше. Накладки рукояті кремового кольору виглядають дуже витончено і стануть прекрасним декоративним елементом вашої кухні, при цьому бездоганно виконуючи свої основні функції. Набір ножів Wusthof Classic Ikon Creme 1120460301 включає одні з найбільш часто використовуваних ножів на домашніх кухнях, що позбавляє від необхідності купувати дорогі набори з 6-ти і більше предметів тій же ціновій категорії. Відсутність блоку в комплекті допомогло виробникові знизити вартість набору і дозволяє вибрати будь-який спосіб їх зберігання: магнітна планка, спеціальний бокс для ножів або будь-який відповідний блок.

Специфікація
Cерія Classic Ikon Creme
Основний матеріал Молібден-ванадієва сталь
Додатковий матеріал Поліоксиметилен
Марка сталі X50CrMoV15

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується