Ніж шеф-кухаря Wusthof Classic Ikon 20 см 1040330120

Ніж шеф-кухаря Wusthof Classic Ikon 20 см

  • Виробник:
  • Модель: 1040330120
  • В наявності
  • Німецький кухонний ніж шеф-кухаря з легованої сталі з класичним дизайном. Шеф-ніж - найважливіший з усіх кухонних ножів...

Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка

У нас тільки оригінал

Можемо поторгуватися

Німецький кухонний ніж шеф-кухаря з легованої сталі з класичним дизайном. Шеф-ніж - найважливіший з усіх кухонних ножів.

  • Нарізка та подрібнення всіх видів їжі.
  • Ідеально збалансований клинок
  • Викуваний з цільного шматка хром-молібден-ванадієвої сталі (X50 Cr MoV 15).
  • Ергономічний дизайн ручки розроблений за погодженням з професійними кухарями.
  • Ніж дуже міцний, але його лезо спеціально заточене дуже тонко. Тому його не можна використовувати для рубки кісток, а тільки для нарізання.
Ніж виготовлений з кованої молібден-ванадієвої сталі і має оптимальну твердість 58 одиниць за шкалою Роквелла, що дозволяє клинку довго тримати заточку і при цьому залишатися досить м'яким для легкої правки. На лезі є фірмовий штамп із логотипом, назвою серії Classic Ikon, артикулом 4596/20 а також інформацією про місце, де виготовлений ніж - в Німеччині, в Золінгені - в місті, який носить назву "місто лез". Лезо шеф-ножа Wusthof Classic Ikon Black має довжину 20 см і ширину 4.7 см. Вага - 271 грам, тому в руці він відчувається досить важким, що є нормою для кованого клинка.

Між лезом і рукояткою є спеціальне потовщення - больстер, який служить для забезпечення оптимального балансу всього ножа і перешкоджає попаданню бруду під рукоять. Завдяки цьому больстеру ножем легко працювати - навіть при 3-4-годинному нарізанні рука не втомлюється. При цьому сам больстер не заважає при правильному так званому "шефському" хваті.

Рукоятка ножа шеф-кухаря Wusthof Classic Ikon 20 см виготовлена ​​з поліоксімітелена - спеціального пластику, який запобігає ковзанню ножа навіть у мокрій руці. Рукоятка надійно приклепана 3-ма сталевими заклепками. При цьому поверхня рукояті і заклепки відчуваються як одне ціле - ніяких виступів або провалів не відчувається на дотик. Рукоять має несиметричну форму по горизонтальному зрізу, яка пристосована під форму долоні при утриманні ножа. На кінці рукояті є противага з логотипом Wusthof, вигравірованим лазером.

Цей шеф-ніж підходить для нарізання будь-яких продуктів: м'яса, риби, овочів і фруктів.

Специфікація
Cерія Classic Ikon
Основний матеріал Молібден-ванадієва сталь
Додатковий матеріал Поліоксиметилен
Марка сталі X50CrMoV15
Довжина 20 см

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується