Шеф-ніж Wusthof Classic Ikon 23 см 1600401

Шеф-ніж Wusthof Classic Ikon 23 см

  • Виробник:
  • Модель: 1040330123
  • Предзаказ
  • Шеф-ніж Wusthof Classic Ikon 1040330123 - це професійний кухонний ніж, створений кращими майстрами ножового мистецтва дл..Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка

У нас тільки оригінал

Можемо поторгуватися

Шеф-ніж Wusthof Classic Ikon 1040330123 - це професійний кухонний ніж, створений кращими майстрами ножового мистецтва для кращих кухарів. Саме такий клинок можна помітити в передачах одного з найвідомішого кухаря в світі - Гордона Рамзі. Ножами Wuesthof з серії Сlassic Ikon користуються і в Національній асоціації кухарів Німеччини. Цей шеф-ніж має досить довге лезо в 23 см, що дозволяє за один рух нарізати відразу більшу кількість продуктів в порівнянні з популярними клинками довжиною в 18 або навіть 20 см. Його довжина також дозволяє піднімати ніж на меншу висоту, при цьому зберігаючи високу продуктивність нарізки. Тому таким клинком легше і швидше працювати, незважаючи на його більшу вагу і довжину.

Wusthof Classic Ikon 1040330123 виробляється в Німеччині на заводі в місті Золінген. Метал, з якого виготовлений цей клинок, - ковані хромомолібденанадіевая сталь з твердістю 58 одиниць за шкалою Роквелла. Це типовий показник для преміум-сегмента німецьких ножів. 58 HRC - трохи менше ніж у традиційних японських ножів цієї ж цінової категорії (60-61 HRC), але така величина дозволяє домогтися майже такої ж довговічності заточки, але при цьому значно збільшити опірність корозії і пружність леза. Таким чином клинок краще витримує ударні навантаження і більш піддатливий ручної виправлення й заточення. Ніж викуваний з єдиного сталевого бруска і має в основі конструкцію з повним хвостовиком, що робить весь клинок міцним і надійним.

Рукоять має ергономічну форму з опуклістю в верхній частині для зручного хвата і противагу з упором для кращої збалансованості ножа і безпечного утримання ножа. Центр тяжкості шеф-ножа знаходиться в короткому Больстер, який, завдяки своїй, захищає пальці від порізів і перешкоджає попаданню шматочків продуктів на рукоять, при цьому не заважаючи під час заточування на водних точильних каменях. Накладки виконані з антиковзаючого пластика поліоксиметілена і надійно скріплені трьома сталевими пінами. Через відмінною збалансованості, а також зручного і стильного дизайну шеф-ніж Wusthof Classic Ikon 23 см комфортно лежить в руці і його вага не втомлює руку.

Специфікація
Cерія Classic Ikon
Основний матеріал Молібден-ванадієва сталь
Додатковий матеріал Поліоксиметилен
Марка сталі X50CrMoV15
Довжина 23 см

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується