Кухонний ніж Wusthof Сlassic Ikon Creme для очистки овочів 9 см 1600421

Кухонний ніж Wusthof Сlassic Ikon Creme для очистки овочів 9 см

  • Виробник:
  • Модель: 1040430409
  • Предзаказ
  • Ніж для очищення овочів і фруктів від шкірки Wusthof Classic Ikon Creme c індексом 1040430409 - це короткий кований меч ..Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка

У нас тільки оригінал

Можемо поторгуватися

Ніж для очищення овочів і фруктів від шкірки Wusthof Classic Ikon Creme c індексом 1040430409 - це короткий кований меч з всесвітньо відомої німецької сталі, який має твердість 58 одиниць по Роквеллу. Компактне лезо з довжиною всього 9 см дає можливість з легкістю швидко очистити моркву, картоплю, буряк, апельсин та інші фрукти і овочі. Ергономічна рукоять з опуклістю в верхній частині для комфортного хвата і скошеним краєм з противагою на кінці забезпечує зручне утримання ножа. Високоякісний противоскользящий пластик полиоксиметилен, з якого виготовлені накладки рукояті, прекрасно зберігає свій зовнішній вигляд протягом десятиліть і надійно утримувати клинок під час роботи навіть в мокрій руці. На рукояті не залишається ніяких плям навіть від жиру, а колір зберігається в первозданному вигляді протягом всього терміну служби ножа.

Ніж для видалення шкірки Wusthof Classic Ikon Creme 1040430409 виготовлений в Німеччині з молібденованадіевой стали марки X50CrMoV15. Ця сталь має високий захист від корозії, довго тримає заточку, а також є досить м'якою, щоб можна було правити і точити ніж вручну, хоча, завдяки надійності ріжучої кромки, робити це потрібно буде вкрай рідко. Заточку цього клинка також спрощує і укорочений Больстер, адже він не буде впиратися в точильний камінь і дозволяє використовувати всю довжину кромки під час нарізки. Больстер також служить центром ваги ножа, захистом від порізів і перешкодою, що запобігає потраплянню шматочків продуктів на рукоять. Ніж має суцільнометалеву конструкцію з повним хвостовиком і виготовлений з єдиного сталевого бруска, що робить цей кухонний ніж міцним і надійним.

Специфікація
Cерія Classic Ikon Creme
Основний матеріал Молібден-ванадієва сталь
Додатковий матеріал Поліоксиметилен
Марка сталі X50CrMoV15
Довжина 9 см

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується