Ніж сантоку Wusthof Сlassic Ikon Creme 17 см 1600430

Ніж сантоку Wusthof Сlassic Ikon Creme 17 см

  • Виробник:
  • Модель: 1040431317
  • Закінчується
  • Ніж сантоку Wuesthof Classic Ikon Creme від знаменитої німецької компанії, яка має 200-річну історію, виготовлений в міс..

Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка

У нас тільки оригінал

Можемо поторгуватися

Ніж сантоку Wuesthof Classic Ikon Creme від знаменитої німецької компанії, яка має 200-річну історію, виготовлений в місті Золінген, Німеччина з молібден-ванадієві сталі і має твердість 58 одиниць за шкалою Роквелла. Ця оптимальна твердість для кухонних ножів забезпечує тривалу гостроту і надійність ріжучої кромки, але при цьому зберігає пружність стали, що дозволяє захистити лезо від пошкодження від випадкових падінь або легких ударів об тверді поверхні. Достатня м'якість стали X50CrMoV15 робить її надзвичайно зручною для заточування і правки. Тому ви з легкістю зможете підточувати і правити ніж за допомогою водних каменів самостійно. Кований клинок має заводську заточку з кутом 28 градусів - по 14 градусів з кожного боку. Ближче до носика ріжучакромка має невелике ухил, що дає можливість використовувати сантоку Wusthof Classic Ikon Creme як європейський шеф-ніж - нарізати продукти пяточкой клинка, впершись носик леза в кухонну дошку.

Лезо ножа Wuesthof Classic Ikon Creme має спеціальні жолобки або поглиблення, які зменшують прилипання продуктів до полотна ножа за рахунок зменшення площі зіткнення продуктів з металом. Це робить процес нарізки зручніше і ефективніше. Клинок виготовлений з єдиного сталевого бруска, утворюючи з руків'ям цільну конструкцію з повним хвостовиком. Тому цей ніж сантоку надзвичайно міцний, а рукоять відчувається продовженням руки при роботу. Сантоку Wusthof Classic Ikon Creme має короткий Больстер, який служить центром тяжіння і захистом пальців від порізів, а також дозволяє зберегти чистоту рукояті при нарізці. Коротка довжина Больстер дозволяє зручно точити ніж вручну, не боячись пошкодити точильний камінь Больстер при необережному русі.

Рукоять має стильну форму з опуклістю в верхній частині для зручності хвата і скошеної частиною в кінці, завдяки якій ніж легко утримувати в руці. Накладки рукояті прикріплені до сталевої конструкції за допомогою трьох сталевих пинов і виготовлені зі спеціального нековзкого пластика, який забезпечує надійний хват навіть в мокрій руці. Ніж прекрасно збалансований завдяки Больстер і противаги на кінці рукояті, прикрашеним гравіюванням з логотипом Wusthof.

Специфікація
Cерія Classic Ikon Creme
Основний матеріал Молібден-ванадієва сталь
Додатковий матеріал Поліоксиметилен
Марка сталі X50CrMoV15
Довжина 17 см

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується