Універсальний кухонний ніж Wusthof Classic Ikon 16 см 01600400

Універсальний кухонний ніж Wusthof Classic Ikon 16 см

  • Виробник:
  • Модель: 1040330716
  • Предзаказ
  • Універсальний кухонний ніж з Німеччини з оригінальним дизайном. Підходить для нарізки будь-яких продуктів: від м'яса до ..Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка

У нас тільки оригінал

Можемо поторгуватися

Універсальний кухонний ніж з Німеччини з оригінальним дизайном. Підходить для нарізки будь-яких продуктів: від м'яса до фруктів і овочів. Оптимальна довжина в 16 см робить цей кухонний ніж Wusthof простим і зручним у використанні. Енергоємна ручка дозволяє легко нарізати продукти без застосування великої сили.

Лезо ножа Wuesthof Classic Ikon Black проводиться в м Золінген, Німеччина. Основна перевага цього ножа в якості стали, з якої він виготовлений. Лезо виготовляється з високоякісної молібден-ванадієвої сталі і має твердість 58 од. по Роквеллу. Завдяки цьому металу, кухонний ніж тримає заточку до року при правильному використанні і регулярній правці.

Кований клинок має фірмову гравіювання з логотипом бренду Wusthof, кодом товару 4506/16 і назвою серії Classic Ikon. Традиційна європейська форма леза дозволяє зручно як нарізати продукти, так і шинкувати. Ніж має Больстер - потовщення клинка між держаком і лезом, яке служить для балансу ножа і перешкоджання потрапляння бруду під накладки рукояті. Больстер, лезо і рукоять - це частина єдиного цілого металевої заготовки, з якої виковують універсальний ніж Wusthof Classic Ikon.

Форма рукояті в точності повторює форму долоні, тому ніж зручно лежить в руці. Накладки виготовлені і поліоксиметілена - спеціального пластику, який дозволяє надійно утримувати клинок навіть в мокрій руці. Вони скріплені металевими заклепками і при цьому поверхню всієї рукояті - гладка, а конструкція не має люфтів. Противагу на кінці рукояті забезпечує ідеальний баланс всього ножа, що забезпечує легкість роботи з клинком протягом багатьох годин. Купити цей універсальний ніж Wusthof Classic Ikon, лезо якого має довжину 16 см і висоту 2.5 см, можна, просто оформивши заявку на цій сторінці.

Специфікація
Cерія Classic Ikon
Основний матеріал Молібден-ванадієва сталь
Додатковий матеріал Поліоксиметилен
Марка сталі X50CrMoV15
Довжина 16 см

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується