Ніж сантоку Wusthof Classic 17 см 1600390

Ніж сантоку Wusthof Classic 17 см

  • -18%
  • Виробник:
  • Модель: 1040131317
  • Закінчується
  • Ніж сантоку Wuesthof Classic від німецького бренду з більш ніж 200-річною історією викуваний в Німеччині з хромомолібден..

Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка

У нас тільки оригінал

Можемо поторгуватися

Ніж сантоку Wuesthof Classic від німецького бренду з більш ніж 200-річною історією викуваний в Німеччині з хромомолібденованадієві стали з твердістю 58 одиниць за шкалою Роквелла. Цей показник є оптимальним для кухонних ножів, так як дозволяє ножу довго тримати заточку, робить його досить м'яким, щоб протистояти випадковим ударних навантажень, і його легко точити і правити вручну. Кований клинок має заводську заточку з ідеально рівною фаскою з кутом заточування 28 градусів - по 14 градусів з кожного боку. Ближче до носика ріжучакромка має невелике нахилене скругление, що дозволяє комфортно використовувати ніж сантоку Wusthof Classic як європейський шеф-ніж - нарізаючи п'ятою ножа, впершись носик в кухонну дошку.

Лезо ножа Wuesthof Classic має спеціальні жолоби, які запобігають прилипання продуктів до полотна за рахунок зменшення площі дотику. Це робить процес нарізки зручніше і ефективніше, так як вам не потрібно постійно скидатися прилипли шматочки продуктів з леза. Ніж викуваний з єдиного сталевого бруска і має конструкцію з повним хвостовиком - єдине сталеве полотно леза триває до кінця рукояті. Це робить всю конструкцію міцною і надійною. Клинок має короткий Больстер, який служить центром тяжіння і захистом пальців від порізів. Больстер також допомагає запобігати попаданню шматочків продуктів на рукоять. Його коротка довжина дозволяє використовувати всю ріжучу кромку при нарізці і зручно точити ніж вручну.

Рукоять має класичну форму з опуклістю в нижній частині для зручності хвата і упором-обмежувачем, завдяки якому рукою легко утримувати ніж надійно. Накладки рукояті виготовлені з поліоксиметілена - спеціального нековзкого пластика, який забезпечує надійний хват навіть в мокрій руці. Накладки прикріплені трьома сталевими заклепками і мають абсолютно рівну поверхню. Ніж прекрасно збалансований, тому вага його кованого клинка допомагає легко різати продукти, при цьому не втомлюючи руку.

Специфікація
Cерія Classic
Основний матеріал Молібден-ванадієва сталь
Додатковий матеріал Поліоксиметилен
Марка сталі X50CrMoV15
Довжина 17 см

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується