Універсальний кухонний ніж Wusthof Classic 16 см 01600393

Універсальний кухонний ніж Wusthof Classic 16 см

  • Виробник:
  • Модель: 1040100716
  • Закінчується
  • Універсальний кухонний ніж Wusthof з високоміцної легованої сталі. Призначений для нарізки м'яса, а також фруктів і овоч..

Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка

У нас тільки оригінал

Можемо поторгуватися

Універсальний кухонний ніж Wusthof з високоміцної легованої сталі. Призначений для нарізки м'яса, а також фруктів і овочів.

  • Клинок викуваний з єдиної сталевої заготовки з опорою і повної заточуванням.
  • Зроблено в Німеччині / Золінген.
Лезо універсального ножа Wuesthof Classic вироблено зі сталі марки X50CrMoV15. Такі додаткові елементи як ванадій і молібден надають клинку міцності і м'якості одночасно. Завдяки загартованому металі і складного процесу виготовлення, що складається з більш ніж 40-а етапів, клинок 4522/16 від німецького бренду Wusthof володіє підвищеною надійністю ріжучої кромки. Тому заточувати ніж можна буде в рази рідше ніж звичайні штамповані леза. Більш того, унікальні властивості німецької стали дозволяють заточувати і правити ніж в домашніх умовах за допомогою точильних каменів або Мусатов. Довжина леза в 16 см - підходить для нарізки будь-яких продуктів. Воно не дуже довге для чищення овочів і в той же час не дуже короткий для оброблення риби або тонкої нарізки м'яса. Кований кухонний ніж Wusthof Classic 4522/16 - це мультизадачність інструмент нарізування на вашій кухні.

Накладки рукояті виконані з особливого пластику, який дозволяє міцно утримувати ніж в руці і запобігає ковзанню в долоні, що забезпечує зручний хват і високу безпеку при вмілому поводженні з мечем. Накладки скріплені залізними заклепками так, що вся поверхня рукояті має гладку поверхню. Рукоять, як і лезо, має класичну європейську форму, тому вам буде звично і легко працювати з цим ножем. Ніж також має Больстер між лезом і рукоять. Він виконує роль балансу і запобігає потраплянню продуктів під накладки. Больстер також є центром тяжіння клинка, що робить його гранично легким у використанні.

Специфікація
Cерія Classic
Основний матеріал Молібден-ванадієва сталь
Додатковий матеріал Поліоксиметилен
Марка сталі X50CrMoV15
Довжина 16 см

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується