Шеф-ніж Wusthof Сlassic White 20 см 1600466

Шеф-ніж Wusthof Сlassic White 20 см

  • Виробник:
  • Модель: 1040200120
  • Закінчується
  • Шеф-ніж Wuesthof Classic White 1040200120 - це кований кухонний ніж, призначений для всіх основних завдань з подрібнення..

Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка

У нас тільки оригінал

Можемо поторгуватися

Шеф-ніж Wuesthof Classic White 1040200120 - це кований кухонний ніж, призначений для всіх основних завдань з подрібнення продуктів на кухні: нарізка і шинкування більшості овочів, фруктів, зелені. Його лезо довжиною в 20 см найкраще підходить для використання на домашніх кухнях, так як має довгий Больстер, який добре захищає пальці від порізів при випадкових неакуратних рухах. Це спеціальне потовщення металу між держаком і лезом також запобігає потраплянню шматочків продуктів на рукоять і служить центром тяжіння всього ножа. Такий дизайн дозволяє з легкістю нарізати овочі і фрукти за допомогою шеф хвата, так як відмінна збалансованість цього кухонного ножа дозволяє подрібнювати продукти за допомогою власної ваги клинка без особливого тиску на рукоять. Вага ножа становить 268 г.

Шеф-ніж Wusthof Classic White 1040200120 викуваний зі сталі X50CrMoV15. Такі додаткові легуючі елементи як ванадій і молібден надають клинку міцність і м'якість. Завдяки загартованому металі і складного процесу виготовлення з більш ніж 40-а етапів, клинок має підвищену надійність ріжучої кромки. Тому він довго тримає заточку. Унікальні властивості німецької хромомолібденванадіевой стали дозволяють легко заточувати і правити ніж в домашніх умовах за допомогою точильних каменів або Мусатов. Головною особливістю кухарського ножа Wusthof Classic White є його яскравий зовнішній вигляд з пластиковими накладками рукояті білого кольору. Накладки виготовлені з поліоксиметілена - особливої ​​пластмаси, яка витримує високі температури, агресивна дія води, миючих засобів і чудово зберігає свій зовнішній вигляд на десятиліття. Тому мазкий білий колір залишається таким же білим протягом всього терміну служби. Ви можете купити шеф-ніж Wusthof Classic White 1040200120 в нашому інтернет-магазині з безкоштовною доставкою і бути впевнені, що при належному догляді ніж завжди буде таким же гарним, як і в момент покупки.

Специфікація
Cерія Classic White
Основний матеріал Молібден-ванадієва сталь
Додатковий матеріал Поліоксиметилен
Марка сталі X50CrMoV15
Довжина 20 см

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується