Кухонний ніж Wusthof Сlassic White сантоку 17 см 1600474

Кухонний ніж Wusthof Сlassic White сантоку 17 см

  • -23%
  • Виробник:
  • Модель: 1040231317
  • Закінчується
  • Wuesthof Classic White 1040231317 від німецького бренду з більш ніж 200-річною історією - це ніж сантоку, викуваний у Ні..

Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка

У нас тільки оригінал

Можемо поторгуватися

Wuesthof Classic White 1040231317 від німецького бренду з більш ніж 200-річною історією - це ніж сантоку, викуваний у Німеччині з хромомолібденованадієвих стали з твердістю 58 одиниць за шкалою Роквелла. Ця твердість оптимальна для кухонних ножів, тому що лезо надовго залишається гострим, але при цьому його досить легко правити і точити будинку за допомогою точильних каменів, завдяки його м'якості. Це ж властивість допомагає лезу протистояти випадковим невеликим ударних навантажень. Тобто лезо довше зберігає заточку при звичайному використанні на домашній кухні. Кований клинок Wuesthof Classic White має заводську заточку з кутом 28 градусів - по 14 градусів з кожного боку. Ближче до носика ріжучакромка має невелике нахилене скругление, що дає можливість нарізати продукти з ножем сантоку Wusthof Classic White як європейським шеф-ножом - нарізаючи п'ятою ножа, впершись носик в кухонну дошку.

Лезо ножа Wuesthof Classic White має спеціальні поглиблення, які знижує прилипання продуктів до полотна за рахунок зменшення площі дотику. Завдяки цьому, процес нарізки стає простіше і ефективніше, так як вам не потрібно постійно скидатися прилипли шматочки продуктів з леза. Ніж викуваний з єдиного металевого бруска з високоякісної німецької нержавіючої мартенситной стали і має конструкцію з повним хвостовиком - єдине сталеве полотно леза триває до кінця рукояті. Це робить всю конструкцію міцною і надійною. Ніж має довгий Больстер, який служить центром тяжіння і відмінним захистом пальців від порізів. Подовжений Больстер також допомагає запобігати попаданню шматочків продуктів на рукоять. Рукоять має класичну форму з поліоксіметіленовимі накладками білого кольору з опуклістю в нижній частині і упором для зручності хвата. Ви можете купити Wusthof Classic White сантоку 17 см, оформивши замовлення на цій сторінці.

Специфікація
Cерія Classic White
Основний матеріал Молібден-ванадієва сталь
Додатковий матеріал Поліоксиметилен
Марка сталі X50CrMoV15
Довжина 17 см

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується