Кухонний ніж Wusthof Gourmet для очистки овочів 10 см 1600402

Кухонний ніж Wusthof Gourmet для очистки овочів 10 см

  • Виробник:
  • Модель: 1025048108
  • Предзаказ
  • Wusthof Gourmet 1025048108 - це кухонний ніж для очищення овочів і фруктів від шкірки, виготовлений методом штампування ..Відправимо сьогодні

Безкоштовна доставка

У нас тільки оригінал

Можемо поторгуватися

Wusthof Gourmet 1025048108 - це кухонний ніж для очищення овочів і фруктів від шкірки, виготовлений методом штампування і вирізаний високоточним лазером з єдиної пластини з всесвітньо відомої німецької сталі з твердістю 56 одиниць по Роквеллу. Компактне лезо довжиною 10 см дозволяє як очищати від шкірки фрукти і овочі, так і подрібнювати їх. Цей мультифункціональний маленький клинок дозволяє замінити відразу два ножа: овочевий і власне ніж для очищення. Зручна рукоять з опуклістю в нижній частині забезпечує зручний хват і надійне утримання ножа навіть в мокрій руці, так як накладки рукояті виготовлені зі спеціального нековзкого зносостійкого пластика поліоксиметілена. Він відмінно зберігає свій зовнішній вигляд і структуру протягом довгих років.

Ніж для видалення шкірки Wusthof Gourmet 1025048108 виготовлений в Німеччині з хромомолібденованадієвих стали X50CrMoV15. Цей метал має високу захист від корозії і довго тримає заточку. Відсутність Больстер дозволяє з легкістю точити ніж вдома за допомогою водних точильних каменів. Ніж має суцільнометалеву конструкцію з повним хвостовиком. Тобто лезо триває від носика до самого кінця рукояті так, що повністю повторює її форму. Така конструкція робить цей клинок міцним і надійним. Ви можете купити ніж для очищення Wusthof Gourmet 1025048108, оформивши заявку на цій сторінку, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті, або написавши нам в месенджери, натиснувши на відповідну кнопку праворуч.

Специфікація
Cерія Gourmet
Основний матеріал Молібден-ванадієва сталь
Додатковий матеріал Поліоксиметилен
Марка сталі X50CrMoV15
Довжина 10 см

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується